Baterie compatibil cu YAESU Vertex standard CS-FNB41TW (1000 mAh, 9.6 V)
Cod produs: CS-FNB41TW
Marcă: Cameron Sino
Cod produs: CS-FNB41TW
Marcă: Cameron Sino
4,8
din 500+ recenzii pe Google!
Capacitate 1000 mAh
Rată 9.6 Wh
Tensiune 9.6 V
Tip Ni-MH
Culoare Negru
Greutate netă 300 g
Dimensiuni 99.1 x 56.9 x 41 mm
În prezent nu este în stoc (livrare în 3-4 săptămâni)
206.90 Lei
206.9 Fără TVA 21%: 170.99 Lei
Cantitate:
Adaugă în Coș
Metodele tale de plată
Ghid rapid pentru alegerea bateriei
Confirmați modelul original al bateriei
Verificați dimensiunile și tipul conectorului
Confirmați compatibilitatea tensiunii
Confirmați modelul dispozitivului dvs.
Dacă nu sunteți sigur, nu ezitați să ne contactați înainte de a comanda.
Capacitate 1000 mAh
Rată 9.6 Wh
Tensiune 9.6 V
Tip Ni-MH
Culoare Negru
Greutate netă 300 g
Dimensiuni 99.1 x 56.9 x 41 mm
206.90 Lei
206.9 Fără TVA 21%: 170.99 Lei
4,8 din 500+ recenzii pe Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Produsul este interschimbabil cu următoarele numere de produs:
FNB-41
FNB-42
Descriere
Produse asemănătoare
CS-FNB47TW
CS-FNB47TW
Tip Tip: Ni-MH
Tensiune Tensiune: 7.2 V
Capacitate Capacitate: 2000 mAh
Tip Tip Ni-MH
Tensiune Tensiune: 7.2 V
Fără TVA 21%: 193.31 Lei