Baterie compatibil cu Ryobi CS-RYB144PW (1500 mAh, 14.4 V)
Cod produs: CS-RYB144PW
Marcă: Cameron Sino
Cod produs: CS-RYB144PW
Marcă: Cameron Sino
4,8
din 500+ recenzii pe Google!
Capacitate 1500 mAh
Rată 21.6 Wh
Tensiune 14.4 V
Tip Ni-MH
Culoare Black yellow
Greutate netă 651 g
Dimensiuni 109.5 x 74 x 104.7 mm
În prezent nu este în stoc (livrare în 3-4 săptămâni)
220.90 Lei
220.9 Fără TVA 21%: 182.56 Lei
Cantitate:
Adaugă în Coș
Metodele tale de plată
Ghid rapid pentru alegerea bateriei
Confirmați modelul original al bateriei
Verificați dimensiunile și tipul conectorului
Confirmați compatibilitatea tensiunii
Confirmați modelul dispozitivului dvs.
Dacă nu sunteți sigur, nu ezitați să ne contactați înainte de a comanda.
Capacitate 1500 mAh
Rată 21.6 Wh
Tensiune 14.4 V
Tip Ni-MH
Culoare Black yellow
Greutate netă 651 g
220.90 Lei
220.9 Fără TVA 21%: 182.56 Lei
4,8 din 500+ recenzii pe Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Produsul este interschimbabil cu următoarele numere de produs:
B-1415-S
B-1442T
BPP-1417
Descriere
Produse asemănătoare
CS-RTH962PX
CS-RTH962PX
Tip Tip: Ni-MH
Tensiune Tensiune: 9.6 V
Capacitate Capacitate: 3000 mAh
Tip Tip Ni-MH
Tensiune Tensiune: 9.6 V
Fără TVA 21%: 204.88 Lei
CS-RTH962PW
CS-RTH962PW
Tensiune Tensiune: 9.6 V
Tensiune Tensiune: 9.6 V
Fără TVA 21%: 165.21 Lei
CS-RYB144PX
CS-RYB144PX
Tensiune Tensiune: 14.4 V
Tensiune Tensiune: 14.4 V
Fără TVA 21%: 238.76 Lei
CS-RTB828PX
CS-RTB828PX
Tensiune Tensiune: 12 V
Tensiune Tensiune: 12 V
Fără TVA 21%: 210.66 Lei
CS-RTB828PW
CS-RTB828PW
Tensiune Tensiune: 12 V
Tensiune Tensiune: 12 V
Fără TVA 21%: 165.21 Lei