Încărcătoare compatibil cu Sony DF-ACF100MC
Cod produs: DF-ACF100MC
Marcă: Cameron Sino
Cod produs: DF-ACF100MC
Marcă: Cameron Sino
4,8
din 500+ recenzii pe Google!
Tensiune de intrare max. 240 V
Culoare Negru
Greutate netă 205.8 g
Tensiune de intrare min. 100 V
Intensitate curent de ieșire 2 A
Curent de intrare 240 A
Tensiune de ieșire minimă 9.5 V
Tensiune de intrare 100 V - 240 V
Dimensiuni 60 x 56 x 28 mm
În prezent nu este în stoc (livrare în 3-4 săptămâni)
103.90 Lei
103.9 Fără TVA 21%: 85.87 Lei
Cantitate:
Adaugă în Coș
Metodele tale de plată
Tensiune de intrare max. 240 V
Culoare Negru
Greutate netă 205.8 g
Tensiune de intrare min. 100 V
Curent de intrare 240 A
Dimensiuni 60 x 56 x 28 mm
103.90 Lei
103.9 Fără TVA 21%: 85.87 Lei