Baterie compatibil cu Alcatel Vodafone AT&T T-Mobile TCL TRACFONE Mегафон билайн CS-OT880SL (800 mAh, 3.7 V)
Cod produs: CS-OT880SL
Marcă: Cameron Sino
Cod produs: CS-OT880SL
Marcă: Cameron Sino
4,8
din 500+ recenzii pe Google!
Capacitate 800 mAh
Rată 2.96 Wh
Tensiune 3.7 V
Tip Li-ion
Culoare Negru
Greutate netă 16 g
Dimensiuni 49.3 x 40 x 4.5 mm
Se află în stoc!
Data estimată de livrare: luni 18. mai
46.90 Lei
46.9 Fără TVA 21%: 38.76 Lei
Cantitate:
Adaugă în Coș
Metodele tale de plată
Ghid rapid pentru alegerea bateriei
Confirmați modelul original al bateriei
Verificați dimensiunile și tipul conectorului
Confirmați compatibilitatea tensiunii
Confirmați modelul dispozitivului dvs.
Dacă nu sunteți sigur, nu ezitați să ne contactați înainte de a comanda.
Capacitate 800 mAh
Rată 2.96 Wh
Tensiune 3.7 V
Tip Li-ion
Culoare Negru
Greutate netă 16 g
Dimensiuni 49.3 x 40 x 4.5 mm
În stoc | Livrare estimată: luni 18 mai
46.90 Lei
46.9 Fără TVA 21%: 38.76 Lei
4,8 din 500+ recenzii pe Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Produsul este complet compatibil cu următoarele dispozitive:
Vodafone
354
VF354
Mегафон
602
T-Mobile
875
ONE TOUCH 875
ONE TOUCH 875T
SPARQ 2
SPARQ II
Alcatel
A392
A392G
MISS SIXTY
O-T510A
ONE TOUCH 2005
ONE TOUCH 2005D
ONE TOUCH 510
ONE TOUCH 510A
ONE TOUCH 602
ONE TOUCH 710
ONE TOUCH 710 CHROME
ONE TOUCH 710 SWEET
ONE TOUCH 710A
ONE TOUCH 710D
ONE TOUCH 768
ONE TOUCH 806
ONE TOUCH 807
ONE TOUCH 807 CHROME
ONE TOUCH 807 SWEET
ONE TOUCH 807A
ONE TOUCH 810
ONE TOUCH 810D
ONE TOUCH 870
ONE TOUCH 871
ONE TOUCH 875
ONE TOUCH 875T
ONE TOUCH 880
ONE TOUCH 880A