Baterie compatibil cu Nokia CS-NKT047SL (1800 mAh, 3.85 V)
Cod produs: CS-NKT047SL
Marcă: Cameron Sino
Cod produs: CS-NKT047SL
Marcă: Cameron Sino
4,8
din 500+ recenzii pe Google!
Capacitate 1800 mAh
Rată 6.93 Wh
Tensiune 3.85 V
Tip Li-ion
Culoare Negru
Greutate netă 31.8 g
Dimensiuni 59.5 x 54.9 x 4.7 mm
Se află în stoc!
Data estimată de livrare: luni 18. mai
69.90 Lei
69.9 Fără TVA 21%: 57.77 Lei
Cantitate:
Adaugă în Coș
Metodele tale de plată
Ghid rapid pentru alegerea bateriei
Confirmați modelul original al bateriei
Verificați dimensiunile și tipul conectorului
Confirmați compatibilitatea tensiunii
Confirmați modelul dispozitivului dvs.
Dacă nu sunteți sigur, nu ezitați să ne contactați înainte de a comanda.
Capacitate 1800 mAh
Rată 6.93 Wh
Tensiune 3.85 V
Tip Li-ion
Culoare Negru
Greutate netă 31.8 g
În stoc | Livrare estimată: luni 18 mai
69.90 Lei
69.9 Fără TVA 21%: 57.77 Lei