CS-GWP240PX (4000 mAh, 24 V)
Cod produs: CS-GWP240PX
Marcă: Cameron Sino
CS-GWP240PX (4000 mAh, 24 V)
Cod produs: CS-GWP240PX
Marcă: Cameron Sino
4,8
din 500+ recenzii pe Google!
Capacitate 4000 mAh
Rată 96 Wh
Tensiune 24 V
Tip Li-ion
Culoare Verde
Greutate netă 719 g
Dimensiuni 126.8 x 78 x 71.2 mm
În prezent nu este în stoc (livrare în 3-4 săptămâni)
535.90 Lei
535.9 Fără TVA 21%: 442.89 Lei
Cantitate:
Adaugă în Coș
Metodele tale de plată
Ghid rapid pentru alegerea bateriei
Confirmați modelul original al bateriei
Verificați dimensiunile și tipul conectorului
Confirmați compatibilitatea tensiunii
Confirmați modelul dispozitivului dvs.
Dacă nu sunteți sigur, nu ezitați să ne contactați înainte de a comanda.
Capacitate 4000 mAh
Rată 96 Wh
Tensiune 24 V
Tip Li-ion
Culoare Verde
Greutate netă 719 g
535.90 Lei
535.9 Fără TVA 21%: 442.89 Lei
4,8 din 500+ recenzii pe Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Descriere
Produse asemănătoare
CS-GWP240PW
CS-GWP240PW
Tip Tip: Li-ion
Tensiune Tensiune: 24 V
Capacitate Capacitate: 2000 mAh
Tip Tip Li-ion
Tensiune Tensiune: 24 V
Fără TVA 21%: 284.21 Lei
Fără TVA 21%: 351.98 Lei
Fără TVA 21%: 351.98 Lei
Fără TVA 21%: 351.98 Lei
CS-GWP242PX
CS-GWP242PX
Tensiune Tensiune: 24 V
Tensiune Tensiune: 24 V
Fără TVA 21%: 433.80 Lei
CS-GWP242PW
CS-GWP242PW
Tensiune Tensiune: 24 V
Tensiune Tensiune: 24 V
Fără TVA 21%: 259.42 Lei