CS-PPC180PW (3000 mAh, 18 V)
Cod produs: CS-PPC180PW
Marcă: Cameron Sino
CS-PPC180PW (3000 mAh, 18 V)
Cod produs: CS-PPC180PW
Marcă: Cameron Sino
4,8
din 500+ recenzii pe Google!
Capacitate 3000 mAh
Rată 54 Wh
Tensiune 18 V
Tip Ni-MH
Culoare Red black
Greutate netă 628.9 g
Dimensiuni 123.5 x 75.6 x 77.4 mm
În prezent nu este în stoc (livrare în 3-4 săptămâni)
453.90 Lei
453.9 Fără TVA 21%: 375.12 Lei
Cantitate:
Adaugă în Coș
Metodele tale de plată
Ghid rapid pentru alegerea bateriei
Confirmați modelul original al bateriei
Verificați dimensiunile și tipul conectorului
Confirmați compatibilitatea tensiunii
Confirmați modelul dispozitivului dvs.
Dacă nu sunteți sigur, nu ezitați să ne contactați înainte de a comanda.
Capacitate 3000 mAh
Rată 54 Wh
Tensiune 18 V
Tip Ni-MH
Culoare Red black
Greutate netă 628.9 g
453.90 Lei
453.9 Fără TVA 21%: 375.12 Lei
4,8 din 500+ recenzii pe Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Produsul este interschimbabil cu următoarele numere de produs:
PC18B
Descriere
Produse asemănătoare
CS-PPC180PX
CS-PPC180PX
Tip Tip: Li-ion
Tensiune Tensiune: 18 V
Capacitate Capacitate: 4000 mAh
Tip Tip Li-ion
Tensiune Tensiune: 18 V
Fără TVA 21%: 341.24 Lei
CS-PRC180PH
CS-PRC180PH
Tensiune Tensiune: 18 V
Tensiune Tensiune: 18 V
Fără TVA 21%: 409.01 Lei
CS-PRC180PX
CS-PRC180PX
Tensiune Tensiune: 18 V
Tensiune Tensiune: 18 V
Fără TVA 21%: 272.64 Lei
CS-PRC180PW
CS-PRC180PW
Tensiune Tensiune: 18 V
Tensiune Tensiune: 18 V
Fără TVA 21%: 176.78 Lei