Cod produs: CS-SDT74SL
Marcă: Cameron Sino
Baterie pentru Aetertek AT-211 mini (500 mAh, 7.4 V)
Cod produs: CS-SDT74SL
Marcă: Cameron Sino
4,8
din 500+ recenzii pe Google!
Capacitate 500 mAh
Rată 3.7 Wh
Tensiune 7.4 V
Tip Li-Polymer
Culoare Verde
Greutate netă 23.5 g
Dimensiuni 48 x 22.5 x 12 mm
Se află în stoc!
Data estimată de livrare: luni 18. mai
66.90 Lei
66.9 Fără TVA 21%: 55.29 Lei
Cantitate:
Adaugă în Coș
Metodele tale de plată
Ghid rapid pentru alegerea bateriei
Confirmați modelul original al bateriei
Verificați dimensiunile și tipul conectorului
Confirmați compatibilitatea tensiunii
Confirmați modelul dispozitivului dvs.
Dacă nu sunteți sigur, nu ezitați să ne contactați înainte de a comanda.
Capacitate 500 mAh
Rată 3.7 Wh
Tensiune 7.4 V
Tip Li-Polymer
Culoare Verde
Greutate netă 23.5 g
Dimensiuni 48 x 22.5 x 12 mm
În stoc | Livrare estimată: luni 18 mai
66.90 Lei
66.9 Fără TVA 21%: 55.29 Lei
4,8 din 500+ recenzii pe Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Descriere
Produse asemănătoare
CS-SDP373SL
CS-SDP373SL
Tip Tip: Li-Polymer
Tensiune Tensiune: 3.7 V
Capacitate Capacitate: 450 mAh
Tip Tip Li-Polymer
Tensiune Tensiune: 3.7 V
Capacitate Capacitate: 450 mAh
Fără TVA 21%: 51.98 Lei