Cod produs: CS-TLE629SL
Marcă: Cameron Sino
Baterie compatibil cu Turtle beach (500 mAh, 3.7 V)
Cod produs: CS-TLE629SL
Marcă: Cameron Sino
4,8
din 500+ recenzii pe Google!
Capacitate 500 mAh
Rată 1.85 Wh
Tensiune 3.7 V
Tip Li-Polymer
Culoare Negru
Greutate netă 11 g
Dimensiuni 42.6 x 19.7 x 6.8 mm
În prezent nu este în stoc (livrare în 3-4 săptămâni)
62.90 Lei
62.9 Fără TVA 21%: 51.98 Lei
Cantitate:
Adaugă în Coș
Metodele tale de plată
Ghid rapid pentru alegerea bateriei
Confirmați modelul original al bateriei
Verificați dimensiunile și tipul conectorului
Confirmați compatibilitatea tensiunii
Confirmați modelul dispozitivului dvs.
Dacă nu sunteți sigur, nu ezitați să ne contactați înainte de a comanda.
Capacitate 500 mAh
Rată 1.85 Wh
Tensiune 3.7 V
Tip Li-Polymer
Culoare Negru
Greutate netă 11 g
62.90 Lei
62.9 Fără TVA 21%: 51.98 Lei