CS-DEC120PX (2000 mAh, 12 V)
Product Code: CS-DEC120PX
Brand: Cameron Sino
CS-DEC120PX (2000 mAh, 12 V)
Product Code: CS-DEC120PX
Brand: Cameron Sino
4,8
from 500+ reviews on Google!
Capacity 2000 mAh
Rate 24 Wh
Voltage 12 V
Type Li-ion
Color Black
Net weight 205.5 g
Dimensions 90.8 x 64.5 x 45.3 mm
Currently not in stock (delivery 3-4 weeks)
178.90 Lei
178.9 Ex Tax 21%: 147.85 Lei
Qty:
Add to Cart
Your payment methods
Quick Battery Selection Guide
Confirm the Original Battery Model
Check Dimensions and Connector Type
Confirm Voltage Compatibility
Confirm Your Device Model
If you’re unsure, feel free to contact us before ordering.
Capacity 2000 mAh
Rate 24 Wh
Voltage 12 V
Type Li-ion
Color Black
Net weight 205.5 g
178.90 Lei
178.9 Ex Tax 21%: 147.85 Lei
4,8 from 500+ reviews on Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
The product is fully compatible with the following devices:
DeWalt
120V MAX
12V MAX LI-ION
20V MAX
60V MAX